איך מבצעים את ההמרה של הצ'ק שחזר?

פשוט וקל – סורקים את הצ'ק ושולחים לפקס מספר: 072-2650624

54aa61de68c7567a25dd0444_FAX.png

איך מקבלים את התמורה:

לאחר בדיקה קצרה של הצ'קים שחזרו, נציגנו יחזרו אליך על מנת לתאם פגישה על מנת לקבל את תמורתך לצ'קים החוזרים

1- נכנסים לחנות
2- בוחרים את התמורה המתאימה לכם
3- מזמינים ומקבלים

לפרטים נוספים חייג עכשיו
למוקד שירות הלקוחות 072-2650625

לא לחברות גבייה ומה האופציה החוקית?

למה לא לחברות גבייה ומה האופציה החוקית? כגון פנייה לעורכי דין וללשכות ההוצאה לפועל.בשנים האחרונות, הולידה המצוקה בגביית צ’קים חוזרים, תופעה הקרויה “חברות גבייה”. המדובר בחברות פרטיות, לא מפוקחות, אשר אמורות לסייע בגביית צ’קים חוזרים. במקרים רבים, חברות אלו מפרסמות מודעות מפתות, המזמינות את הציבור להעביר אליהן את הצ’קים החוזרים לגבייה, ולעיתים מבטיחות הבטחות שונות ביחס לגבייה.

המשך לקרוא >>

טרייד אין צ'ק למען הקהילה

טרייד אין צ'ק למען הקהילה כי "שקולה צדקה כנגד כל המצוות" הצדקה היא ערך חברתי!קבוצת טרייד אין צ'ק, במסגרת פעילותה המסחרית, מפרישה אחוז משתנה מפעם לפעם למען פעילות פילנתרופית יזומה למען הקהילה, בעבור גופים שונים אשר זקוקים לתרומות.

המשך לקרוא >>

גולשים יקרים,
המושג “צ’ק חוזר” מוכר לכולנו מן הכותרות בעיתונים ומתוכניות הכלכלה.

רבים מבתי העסק מוותרים על קבלת אמצעי תשלום לגיטימי זה רק משום החשש הגדול מהתמודדות עם חילול הצ’ק (“שהצ’ק יחזור”) על כל ההשלכות התפעוליות והתזרימיות הכרוכות במצב שכזה.

מנתונים שאספה קבוצת טרייד אין צ'ק עולה שמדי חודש חוזרים כ-365 אלף צ'קים בסכום כולל של כמעל -2 מיליארד שקל. 1.56% מהצ'קים המוחזרים – כ-5,300 צ'קים – הם עקב מעשי הונאה וידיעה מראש כי הצ'ק יוחזר ללא כיסוי.

גביית שיקים חוזרים

גביית שיקים חוזרים – איך מתמודדים עם זה? אם אתה מחזיק בידיך צ’ק חוזר, דע לך שיש לך ביד יותר מסתם ‘חתיכת נייר’. צ’ק חוזר הוא בעצם מפתח, עימו ניתן לפתוח את שערי ההוצאה לפועל, ולנקוט בהליכי גבייה כנגד החייב באופן מיידי. אבל לצורך גביית צ'ק חוזר בערך של 1000 ₪ תאלצו להשקיע כ-200 ₪ בעבור אגרות וכן מאות שקלים נוספים בעבור חקירות, איתורים, מסירות, עיקולים שכר טרחת עורך דין ועוד. כאשר בסופו של התהליך סביר להניח שתמצאו את עצמך עומדים בפני שוקת שבורה מול חייב הנמצא בפשיטת רגל כינוס נכסים ו/או איחוד תיקם ובמקרה הטוב תקבלו מספר שקלים בודדים בחודש.

התוצאה ברוב המקרים היא הוצאת כסף חי על צ'ק מת.

קבוצת טרייד אין צ'ק זיהתה את התופעה המתמשכת של מצוקת האוחזים בצ'קים החוזרים ובגיבוש של משאבי מימון נרחבים ופיתוח מערכות של רובוטיקה בגבייה פתחה מנגנון כלכלי יחודי המאפשר לה להמיר את הצ'קים החוזרים ללקוחותיה.

בשיטת טרייד אין צ'ק ניתנת לך האופצייה להמיר את הצ'ק החוזר בעד כ-50% מערכו ובכך טרייד אין צ'ק נותנת לך ערך לצ'ק שחזר. כתוצאה מההמרה תוכל להנות מחווית קניות באתרינו וממגוון רחב של מוצרים שישלחו לביתך בתמורה לצ'קים החוזרים.

נשמח לעמיד לרשותך את הפתרון למימוש הצ'קים החוזרים.

וזכרו – עדיף מוצר בסל מצ'ק מחוסל !